Gdy trwa remont łazienki


Zmiana wanny, zmiana płytek, czy wymiana toalety – z tym najczęściej kojarzony jest remont łazienki. Ale łazienka to miejsce, które wymaga czegoś jeszcze. Tu potrzebna jest odpowiednia hydroizolacja. Bo jak nigdzie indziej, właśnie w łazience woda ciągle pryska, a para osadza się. Efekt? Grzyb, pleśń, zacieki i smugi. I tylko dobra hydroizolacja łazienki może ją przed tym wszystkim uchronić.
Jak zabezpieczyć łazienkę przed szkodliwym działaniem wody? Jak uchronić ją przed wilgocią? Wykorzystując dobre materiały izolacyjne. A jednym z nich jest folia w płynie. Powstająca na bazie żywic, wykorzystuje ich naturalne właściwości. Dlatego jest tak skuteczna.
O czym tylko trzeba pamiętać, zanim przystąpi się do nakładania folii? Po pierwsze, aby powierzchnia była oczyszczona i osuszona. Po drugie, należy pamiętać, aby temperatura oscylowała pomiędzy pięcioma a dwudziestoma pięcioma stopniami. Gdy będzie zbyt zimno lub zbyt gorąco, folia może się nie zespoić. A to przełoży się na jej gorsze parametry hydroizolacyjne.
Gdy trwa remont łazienki, nie można pominąć jej odpowiedniego zabezpieczenia. Tylko wtedy łazienka będzie miejscem odpoczynku w pełni estetycznym oraz przyjaznym dla organizmu.

Sprawdź również: folia w płynie